piątek, 29 lipca 2016

Moja historia: jak zrzuciłam 12 kg w 1,5 miesiąca i co było dalej (dieta 1000 kcal)


Dzisiaj coś z mojego życia. Jeśli chcecie wiedzieć, jak zrzuciłam 12 kg w 1,5 miesiąca i co było dalej - zapraszam na film :) Polecam zwłaszcza osobom, które zastanawiają się, czy warto rozpocząć dietę 1000 kcal. Jestem ciekawa jak wiele z Was mogłoby odpowiedzieć podobną historię...


4 komentarze:

 1. Czy będzie wpis o tym jak udalo się Pani wyjść z diety , rozkręcić ponownie metabolizm, i czy zgubiła Pani później kg nagromadzone po powrocie do normalnej diety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj,

   czemu nie - ciekawa propozycja :) Ale najpierw będzie wpis poświęcony kwestii wahań wagi po podjęciu terapii i zmianie nawyków żywieniowych, bo wiele osób boi się podjąć leczenie właśnie przez to, że ich waga wzrośnie.

   M.

   Usuń
 2. Dieta 1000 kcal.... Piękne chudnięcie i równie piękne jojo. Katowałam się tym przez ostatnie dwa lata i chyba tylko cudem ten mój niemądry eksperyment zakończył się tylko trzema kilogramami na plus. Teraz planuję chudnąć około 1 kg miesięcznie. Niby mało, ale jakbym w ten sposób zaczęła robić 2 lata temu, to byłabym 24 kg na minusie, a nie 3 na plusie. A tak... co nagle to po diable. Pozdrawiam. Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze napisane! Niestety cierpliwość zwykle nie jest naszą najmocniejszą stroną :( Stąd to błędne koło - restrykcyjne diety, a potem szalone tycie. A przecież to takie proste. Dokładnie tak jak piszesz - małymi kroczkami do przodu :) Łatwo mówić, ale dopiero niedawno udaje mi się wcielać to w życie.

   Jak z Twoim metabolizmem? Musisz dać sobie trochę czasu na jego podkręcenie po tak długim czasie głodzenia się. Ile kcal teraz spożywasz?

   M.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...